Tıbbi Laboratuvar

Hastanemiz Laboratuvarı Acil Servis, Yataklı Servisler ve Polikliniklerimizin tüm taleplerini en hızlı şekilde karşılamak üzere tasarlanmış ve 24 saat kesintisiz hizmet verecek şekilde çalışmaktadır.

Laboratuvarımızda herbiri son teknolojik cihazlarla tüm Biyokimya, Mikrobiyoloji, Hemotoloji, Hormon, Serolojik Tetkikler biyokimya uzmanının yönetiminde konusunda uzman teknik ekibimizle en hızlı şekilde sonuçları verebilecek düzeydedir. 

Laboratuvarımız fiziksel ve fonksiyonel ihtiyaçları dikkate alarak tasarlanmıştır. Cihazların bulunduğu teknik alan, kan alma ünitesi, numune verme birimi, kan transfüzyon odası, başvuru-sonuç verme bölümü, doktor odası ve hastaların beklemeleri için geniş bekleme alanıyla modern bir yapıya sahiptir. 

Laboratuvara başvuru esnasında hastalarımıza tetkik sonuçlarının tahmini çıkış süreleri hakkında gerekli bilgi verilir, ileri tarihlerde çıkacak sonuçlar için bilgilendirilir. Hastalarımızın tetkik sonuçları doğrudan doktorlarımızın ekranlarına gönderilerek gereksiz zaman kayıpları önlenir. Ayrıca hastalarımız sonuçlarını almak için hastaneye gelmeden web sitemizdeki E-Laboratuvar modülündende alabilirler.