Hastanemiz

Hastanemiz, Pendik Şifa Sağlık Grubu Çatısı altında 1995 Yılında Pendik’de ilk Özel Hastane olarak kurulmuş ve faaliyete geçmiştir. Kurulduğu ilk günden itibaren “Hizmet’de Kalite, Sağlıkta Güven” ilkesini rehber edinerek halkımıza hizmet sunmaya başlamıştır.

Sağlık Grubumuz Hastane binaları, Ağız – Diş Sağlığı Merkezi ve Yönetim Binalarından oluşan 4 Blok halinde bir sağlık kompleksi olarak hizmetlerini yürütmektedir. Bünyemizde tüm temel branşların bulunduğu Poliklinikler, Tıbbı Laboratuvarlar,Görüntüleme Merkezleri, Ameliyathaneler, Doğumhaneler, Yataklı Hasta Servisleri, Yoğun Bakım Üniteleri, Fizik Tedavi Merkezleri, Endoskopi Üniteleri, Medikal Estetik Merkezi, Diş Teşhis ve Tedavi Üniteleri, Acil Servis Birimleri mevcut olup, 7/24 hizmet vermekteyiz.

Modern Tıbbı Teknolojiyi, eğitimli ve donanımlı Tıbbı Kadrosuyla birleştirerek modern tıbbın tüm imkanlarını hastalarımızın hizmetine sunma konusunda grubumuz azimle çalışmalarına devam etmektedir. 

Tıbbın tüm temel branşlarında hizmet veren hastanemiz, tıbbi, hizmet ve yönetim kadrolarında sürekliliği ve istikrarı önemseyerek hasta memnuniyeti konusunda azemi hassasiyetini titizlikle korumaktadır. Böylece güçlü bir kurumsal hafıza ve bu hafızanın verdiği güç ve ruhla, hastalarımıza şifa olmaya devam ediyoruz. 

Pendik Şifa Hastanesi olarak hedefimiz; misyonumuz ve vizyonumuz doğrultusunda doğruluk ve dürüstlük ilkesinden ayrılmamak koşuluyla, hastalarımıza en iyi hizmeti sunabilmek ve onların güvenine layık olabilmektir.

BİLGİ GÜVENLİĞİ UYGULAMA POLİTİKAMIZ 
Kurumumuz bilgi güvenliği politikasına uygun davranıp davranılmadığını düzenli olarak kontrol ederek gözden geçirir.  Kurumumuzun kişisel bilgileri kullanma biçimi ile ilgili her türlü sorunuzu  veya  kaygınızı iletmek  için  lütfen  iletişim  yollarını  veya  kurumumuza  gelerek  bizzat  yetkili  kişilere  durumu  bildiriniz. Şikâyetinizi yazılı olarak bildirdiğinizde ise sizinle en yakın zamanda iletişime geçmek kurumumuz politikasıdır. 
Şikâyetlerin çözüme kavuşturulması için, yasal yollar dâhil olmak üzere, düzenleme yapma konumundaki ilgili yetkililerle işbirliği yapılmaktadır.  
Hastanemiz bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilir.